Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

ASP.NET developer

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, SQL, jQuery, ASP.NET, Angular

Vytvořeno 25. října 14:00
Umístění Praha / Hradec Králové
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • neformální, nekorporátní prostředí – žádné korporátní procesy nebo předepsané oblečení
  • 23 dní dovolené + 3 sick days
  • pružná pracovní doba (všichni jsme v kanceláři mezi desátou a třetí, zbytek rozhoduješ ty), možnost několika dní home office v měsíci
  • práce v moderním officu poblíž metra Křižíkova (relax místnost - ping-pong, XBOX, čepujeme kofolu/pivo, grilujeme na terase) nebo na pobočce v Hradci Králové (v blízkosti autobusového nádraží)
  • příležitost stále se učit něco nového – na interních nebo externích školeních, jsme partnerem Microsoftu - možnost účasti na školeních MS nebo přípravy na microsoftí certifikaci
  • interní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím v Praze
  • firemní akce, teambuildingy, snídaně – účast je dobrovolná:-)
  • předplacená benefitní karta, zvýhodněný firemní mobilní tarif, slevy u obchodních partnerů

Požadujeme

  • znalost jazyka C# a vývoje v prostředí .NET a ASP.NET
  • alespoň základní znalost SQL a orientace v relačních databázích
  • alespoň pasivní znalost AJ (na úrovni čtení dokumentace)

VÝHODOU:

  • zkušenost s ASP.NET MVC a ASP.NET Web API
  • znalost jazyka JavaScript, popř. jQuery a AngularJS
  • zkušenost s Microsoft SQL Server a T-SQL
  • zkušenost s návrhem aplikace, znalost návrhových vzorů a orientace v UML diagramech
  • zkušenost s Microsoft Azure

Náplň práce

  • vývoj a údržba webových aplikací v prostředí ASP.NET s využitím nejnovějších technologií (ASP.NET CoreAngularMicrosoft Azure, …)
  • spolupráce na těchto projektech: vývoj komplexního logistického systému kurýrní služby, rozvoj vlastního mailingového nástroje
  • optimalizace existujících řešení
  • návrh řešení či součinnost při tomto návrhu
  • pracujeme agilně, ve dvoutýdenních sprintech