Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Integrační vývojář

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní, C#.NET, Java, SQL, Python, Ruby

Vytvořeno 25. října 13:53
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Získáš odpovědnost, variabilitu úkolů a možnost růst, naučíš se s nejnovějšími enterprise nástroji moderní doby. A s čím ses nesetkal, rádi Tě doučíme!
Na co se v Notixu můžeš těšit?
  • Na super kolegy, co ví, zač je toho v integraci loket.
  • Na možnost zkoušet nové věci.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by byla rutina.
  • Na březnové Alpy a další stmelovačky.

Požadujeme

Měl bys umět:
  • Základy moderních programovacích jazyků (Java, .NET, Ruby, atd.) nebo strukturované dotazovací jazyky (SQL, PL/SQL).
  • Hodit se ti bude UML.
  • A dál se budeš spíš učit u nás! Pokud nejsi ovšem senior, těm se také nebráníme!

Náplň práce

Našlápni svou kariéru v IT v integračním týmu! Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? Víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Přesně tak, životně důležité!
Co budeš dělat?
  • Vyvíjet na některé z enteprise integračních platforem jako je IBM Integration Broker, Oracle Service Bus nebo na open source produktech jako Apache Camel.
  • Pracovat společně v týmu fajn kolegů, přebírat vstupy a předávat výstupy.