Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Linux administrátor

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie SQL
Vytvořeno 25. října 13:53
Umístění Dle projektu
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Co u nás získáš?
Dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení a inovační centrum, do kterého se může každý zapojit, sick-days, zajímavé firemní akce jako jsou březnové Alpy a spousta dalšího:-)

Požadujeme

Co očekáváme:
  • že umíš pracovat s LINUX/UNIX (shell script).
  • že máš základní znalosti databázových systému Oracle, SQL.
  • už jsi slyšel o Dockeru.
  • nebráníš se věcem kolem ElasticSearch a třeba bys měl chuť časem i programovat.
Těšíme se na Vaše životopisy!

Náplň práce

Co budeš dělat?
  • Pracovat společně v týmu fajn kolegů, přebírat vstupy a předávat výstupy.
  • Spravovat a podporovat aplikační servery.
  • Analyzovat a optimalizovat provoz svěřených aplikací.
  • Monitoring systémů.
  • A spoustu dalšího.