Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

PHP programátor #Symfony4

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, HTML/CSS, SQL, Symfony, React

Vytvořeno 26. října 14:11
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jak platíme?

Plat si navrhuje každý člen týmu sám, záleží na tom jak sami sebe ceníte. Na dobrých lidech rozhodně nešetříme. HW dle výběru.

Právě teď zakládáme vývojářský tým také v Praze. Jsme skvěle se rozvíjející a stabilní startup a stále rosteme.

Do začátku máme uzavřenou kancelář v úplně novém hubu v centru Prahy, nedaleko metra.  Zároveň hledáme vlastní prostory, které si přizpůsobíme našim potřebám.

Benefity jako budget na vzdělávání, teambuildingy a kafe jsou pro nás základem. Další benefity budeme navrhovat podle toho, jaké skutečné potřeby bude náš Pražský tým mít. Někdy jsou dobrá sluchátka více než zaprášený fotbálek v rohu místnosti.

Požadujeme

Co bychom od tebe potřebovali?

  • porozumění projektům po technické stránce
  • předchozí zkušenost v IT
  • projektové myšlení
  • zaměření na cíl
  • problem solving skills

Náplň práce

O čem bude tvoje práce?

            Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis

Aktuálně se finišuje přepis z Opencart do Symfony 4 včetně redesignu, píšeme čitelný kód a co jde se snažíme automatizovat, čeká nás ale ještě kus práce.

Zpracováváme také obrovské množství dat od našich dodavatelů (a to v různé kvalitě).

Dále se pak aktuálně řeší napojení na MS Dynamics nebo propojení s novým automatizovaným skladem (100 000m2).