Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

SW inženýr C/C++

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C/C++

Vytvořeno 25. října 14:04
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Co pro Vás máme my?

  • Samostatnou práci v motivovaném týmu, kolektiv nadšenců
  • Zázemí dynamické stabilní společnosti na Praze 6, minutu od metra Hradčanská
  • Možnost částečné práce z domova
  • Odpovídající odměnu

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

  • Anglický jazyk pro časté použití
  • Dobrá znalost vývoje a návrhu firmware v jazyce C /C++
  • Zkušenost s programováním procesorů ARM, (znalost kompilátoru RVCT výhodou)
  • Znalost vývojového prostředí VisualStudio 2008 a prostředí Linux
  • Orientaci v elektronických schématech
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT, elektrotechniky
  • Výhodou je zkušenost s Low Energy zařízeními, znalost jazyka Python, projekt v Arduinu

Náplň práce

Co Vás čeká?

  • Možnost podílet se na projektu inovativního a velmi atraktivního produktu
  • SW práce na MediaTek čipech
  • Vývoj aplikační logiky pro vícetlačítkové varianty RFID technologie