Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

PHP programátor

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, Nette

Vytvořeno 25. října 13:18
Umístění Frýdek-Místek
Plat 40 000 Kč - 60 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Student SŠ nebo VŠ (není podmínkou)
  • Zápal pro věc a cit pro detail silnou vnitřní motivaci
  • dobrou znalost SQL (MySQL)
  • Alespoň jednu tvoji referenční práci, ať máme představu o tvé zkušenosti
  • Chuť se učit novým věcem

Náplň práce

Co vás čeká

  • Ze začátku budeš dostávat menší úkoly, kterými se naučíš nové věci a zároveň nám pomůžeš
  • Budeš se učit od odborníků, kteří ti kdykoliv rádi pomohou
  • Dostaneš k sobě zkušeného programátora, který tě povede
  • Obohatíš své znalosti a zkušenosti
  • Časem budeš pracovat na velkých projektech a na vývoji a správě firemního intranetu