Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Backend jedi with Java saber!

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, Java, Symfony, React

Vytvořeno 25. října 13:16
Umístění Praha
Plat 30 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Pracovní dobu si můžete uspořádat, jak budete chtít, ale zároveň vyžadujeme nutnou dávku zodpovědnosti. Nabízíme pozici, kde se můžete přímo podílet na vytvoření velkého projektu a doslova stát u jeho zrodu.

Kdo jsme?

Jsme startup nabízející jednoduché přijímání platebních karet pro offline i online firmy. O naší práci přemýšlíme, pracujeme rychle, ale najdeme si čas i na zábavu. Budujeme firmu, která bude mít pozitivní dopad jak na lidi v České republice, tak na zbytek střední a východní Evropy (a kdo ví, třeba i na zbytek světa).

Koho hledáme?

Člověka, který si užívá práci ve startupu. Někoho, kdo chaos mění v pořádek a potřebuje se stále posouvat dál. Komunikace v rámci týmu a se zákazníky je naprostým základem našeho byznysu. Technické znalosti jsou samozřejmě důležité, ale jde nám hlavně o kritické myšlení, komunikaci, práci v týmu a kreativitu. Hledáme někoho, kdo bude součástí týmu a společně budeme pomáhat firmám k získávání dalších zákazníků, protože jejich úspěch je i náš úspěch.

Požadujeme

Technické znalosti:

  • Pokročilá znalost Java/PHP (OOP)
  • Zkušenost s databázemi jako PostgreSQL/MySQL, apod.
  • GIT testování, testování jednotek a integrační testování (GIT, Unit and Integration Testing)
  • Java / Scala Playframework a základy designu jsou výhodou
  • Znalost Amazonu, Linuxu/MaxOs je výhodou

Základní požadavky:

  • Komunikativnost na vysoké úrovni, organizace a schopnost plánovat
  • Angličtina slovem i písmem: schopnost vytvořit technické specifikace; stejně tak schopnost rozumět a komunikovat na odborné úrovni
  • Scoping a dokumentace technických požadavků zákazníků
  • Zkušenost s kontinuální integrací a produkcí software

Náplň práce

Co budeš dělat?

  • Vývoj produktu
  • Vytváření a udržování stabilní a spolehlivé infrastruktury
  • Podpora zákazníků se zaváděním našich produktů
  • Plánování, sledování a report projektů
  • Zajistit, aby byla dokumentace odevzdána vždy včas