Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

iOS developer

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Swift
Vytvořeno 25. října 13:15
Umístění Praha
Plat 30 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Kdo jsme?

Jsme startup nabízející jednoduché přijímání platebních karet pro offline i online firmy. O naší práci přemýšlíme, pracujeme rychle, ale najdeme si čas i na zábavu. Budujeme firmu, která bude mít pozitivní dopad jak na lidi České republice, tak na zbytek střední a východní Evropy (a kdo ví, třeba i na zbytek světa).

Co za to?

Pracovní dobu si můžete uspořádat, jak budete chtít, ale zároveň vyžadujeme nutnou dávku zodpovědnosti. Nabízíme pozici, kde se můžete přímo podílet na vytvoření velkého projektu a doslova stát u jeho zrodu.

Požadujeme

Koho hledáme?

Člověka, který si užívá práci ve startupu. Někoho, kdo chaos mění v pořádek a potřebuje se stále posouvat dál. Komunikace v rámci týmu a se zákazníky je naprostým základem našeho byznysu. Technické znalosti jsou samozřejmě důležité, ale jde nám hlavně kritické myšlení, komunikaci, práci v týmu a kreativitu. Hledáme někoho, kdo bude součástí týmu a společně budeme pomáhat firmám k získávání dalších zákazníků, protože jejich úspěch je i náš úspěch.

Technické znalosti:

  • Objective-C
  • Swift
  • Fabric
  • Firebase

Náplň práce

Co budeš dělat?

  • Vyvíjet spolu s našim iOS developerem klientskou a obchodnickou aplikaci
  • Přidávat nové funkce do obou aplikací
  • Refactorovat Objective-C kód do Swift