Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Junior Java/JavaScript Developer

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie JavaScript, Java, jQuery, React

Vytvořeno 25. října 14:05
Umístění Praha
Plat 40 000 Kč - 65 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- práci na zajímavých projektech renomovaného systémového integrátora

- získání praxe s nejnovějšími technologiemi

- kariérní růst

- mimořádně atraktivní platové ohodnocení

- dobrá reference na CV

Požadujeme

-1-2 roky zkusenosti s vývojem backend / frontend Java / JS

- výhodou je základní znalost React.js nebo Node.js

- znalost Unix/Linux/Windows

- znalost XML technologií (XML, XSD, XSLT)

- znalost REST

- znalost OOP

- znalost SQL a databazi

- znalost Aj

Náplň práce

- vyvoj novych funkcionalit a vylepšení business procesů na základě připravené analýzy

- unit testy a priprava na delivery

- podpora během fáze testování

- dokumentace změnových požadavků

- komunikace s ostatními členy týmu