Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Programátor Delphi, ASP.NET

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Delphi, ASP.NET

Vytvořeno 26. října 17:58
Umístění Kolín, Praha
Plat 35 000 Kč - 65 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Dobré platové podmínky (podle zkušeností).

Podíl na zisku společnosti, stravenky.

Jsme expandující firma, podílej se na expanzi s námi! Určitě neprohloupíš:-))

Požadujeme

Znalosti Delphi nebo ASP.NET, DLL knihoven, vícevláknové aplikace

SQL a databází

Znalost AJ minimálně na úrovni čtení dokumentace

I když některé věci neznáš, určitě se přihlaš! Co neznáš, doučíme!

Náplň práce

Podílení se na vývoji systémů pro automatizaci a optimalizaci výrobních procesů.

Služební cesty po České republice i v zahraničí (EU).