Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Kodér / Grafik / Web FE vývojář

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní, PHP, HTML/CSS, JavaScript, Nette, jQuery, Laravel

Vytvořeno 26. října 14:07
Umístění Praha / off-site s příležitostnými schůzkami
Plat Do 64 000 Kč
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Prozatím občasná práce na ŽL z domova (čas od času schůzky ohledně zadání a předání jednotlivých úkolů v Praze na Stodůlkách).

Finanční ohodnocení: 1.600,- Kč - 3.200,- Kč za MD dle typu práce, zkušeností a výsledků.

Požadujeme

Budeme od tebe chtít:
- Grafické práce: tvorba logotypů, (propagačních materiálů,) design webových stránek a webových UI (Photoshop nebo dle uvážení)
- Kódování: kódování responzivních webových šablon (HTML5, CSS3, primárně Bootstrap 4, ale po dohodě se nebráníme čemukoliv)
- Skriptování: user experience (JavaScript, jQuery 3.x)
- Verzování: GIT

Super výhodou by bylo:
- Programování: základy PHP 7, WordPress, Nette 2.4, Laravel 5

Hledáme šikovného kodéra / grafika, který je zkušený ve tvorbě UI, nebojí se pořádného UX, je svědomitý, flexibilní a práce ho baví. Jsi to ty? Tak neváhej napsat!

Náplň práce

Vývoj frontend interface webových aplikací a webových stránek.