Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Konstruktér

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 26. října 17:59
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Jsme vývojář, výrobce a prodejce inovativních telekomunikačních, lokalizačních a IoT zařízení. Jedním z našich vyvíjených zařízení je komunikátor velikosti platební karty, který díky nekonečné variabilitě potisku slouží jako ideální způsob prezentace, oslovení a udržení zájmu zákazníka. Pomáhá při zlepšování komfortu nabízených služeb, v nouzových situacích, při navazování nových osobních kontaktů nebo v jiné podobě i k lokalizaci věcí a lidí.

 Co pro Vás máme my?

  • Práci na projektu s případnou možností dlouhodobé spolupráce
  • Zázemí dynamické stabilní společnosti na Praze 6, minutu od metra
  • Odpovídající odměnu

Požadujeme

Jaký by měl náš kolega být?

Zapálený konstruktér, který má přehled, je komunikativní, spolehlivý a dokáže pružně reagovat na požadavky rostoucí a živé firmy.

Co od Vás očekáváme?

  • Schopnost vytvářet 3D modely (užití pro drobnou elektroniku)
  • Samostatnost
  • Aktivní komunikaci při spolupráci
  • Smysl pro detail
  • Výhodou jsou zkušenosti s elektronikou
  • Znalosti a zkušenosti s různými materiály
  • Přehled o technologiích výroby

Náplň práce

Co Vás čeká?

  • Možnost podílet se na projektu inovativního a velmi atraktivního produktu
  • Navrhování housingu pro drobné elektronické zařízení
  • 3D modelace a zpracování technické dokumentace
  • Úzká součinnost (komunikace) s HW inženýrem
  • Návrh technologie výroby hotového produktu
  • Spolupráce s designérem
  • Analyzování potřeb - aktivní spolupráce na vývoji a produkci nových zařízení