Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Webmaster

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie HTML/CSS, SQL

Vytvořeno 31. října 11:50
Umístění Olomouc
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Brigáda

Nabízíme

  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příspěvky na stravování
  • dovolená 5 týdnů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • výborná znalost jazyků HTML a CSS
  • přehled o SQL a XML
  • základní ovládání grafických nástrojů Adobe
  • dobrá znalost Google Analytics, Google AdWords, GTM, Facebook Business Manager
  • zkušenosti se zbožovými srovnávači
  • alespoň základní znalost principů SEO
  • všeobecnou orientaci v IT
  • angličtina (základní/pasivní)
  • ochotu učit se novým věcem
  • analytické myšlení a týmového ducha
  • spolehlivost, pečlivost

Náplň práce

  • správa webu a jeho jazykových mutací
  • zodpovědnost za přenos dat mezi eshopem a IS
  • řešení technických problémů s klienty
  • vytváření a testování požadavků na úpravu webu
  • podílení se na tvorbě emailingových kampaní
  • dohled na online reklamní kampaně