Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Python Programátor

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Python

Vytvořeno 11. listopadu 21:10
Umístění Praha 5
Plat 25 000 Kč - 64 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení s možností měsíčního navyšování, dle odvedené práce
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • přátelské zázemí v moderní kanceláři na Praze 5
  • možnost rozvoje a vzdělávání
  • podporu od vedení a celého týmu
  • Multisport kartu, vstupenky na akce pro vývojáře, veletrhy
  • firemní večeře, grilování, team-buildingy
    a mnoho dalších…

Požadujeme

  • znalosti a zkušenosti s Python 3 (framework Django)
  • znalosti front-endových technologií (JS, jQuery, AJAX, CSS + SASS)
  • docházku do kanceláře minimálně 20hod./týden
  • zodpovědnost a samostatnost
  • chuť se dále rozvíjet a učit se

Náplň práce

  • tvorba nových a úprava existujících aplikací dle požadavků klienta
  • komunikace s klienty, určování priorit a dodržování zadaných termínů
  • spolupráce s kolegy z týmu