Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

C# Programátor SW v oblasti kardiologie

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, C/C++

Vytvořeno 11. listopadu 21:12
Umístění Praha
Plat 60 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Profesní a osobní růst ve stabilní společnosti (přes 25 let na trhu)
Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových produktů
Partnerský přístup ze strany vedení společnosti, otevřenost novým nápadům
Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
Pružnou pracovní dobu
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
Příjemné pracovní prostředí
Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
Společenské a sportovní akce

Požadujeme

Vývojář / programátor C Sharp Developer Senior/ C #
hledám lehce seniorního člověka (alespoň 4 roky praxe)
silný technický backround, chuť hledat out-of-the-box řešení
několik let praxe ve vývoji manistream aplikací
ideálně ze škol jako je FEL, matfyz, jaderná fyzika
aktivní zájem o technologie
komunikativní a týmový člověk
Výhodou další programovací jazyky, C++
AJ - možnost vycestovat do Indie časem

Náplň práce

Programování - pro uživatelské rozhraní a pro serverouvou část
Správa rolí uživatelů
Architektura klient/server
Aplikace pro medicínské prostředí
Firma má vlastní SW do přístrojů, které vyvíjí a vyrábí - programování tohoto SW