Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

IT programátor (Unreal Engine)

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní, C/C++

Vytvořeno 17. listopadu 21:02
Umístění Brno, Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Nabízíme práci v dynamické mladé firmě. Možnost spolupodílet se na tvorbě obsahu pro světové společnosti a developery. Nabízíme externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně.

Požadujeme

- znalost programu Unreal Engine

- chuť dále se učit a rozvíjet

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s programováním v Unreal Enginu. Jedná se především o tvorbu interaktivních aplikací zaměřených na průmysl - stavebnictví, strojírenství, zdravotnictví, zemědělství a jiné. Aplikaci tvoříme jak pro mobilní telefony, tak pro tablety nebo počítače. Práce je velice rozmanitá, nevyžadujeme znalost C++.

Těšíme se na naši budoucí spolupráci!