Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Vývojář pro VR, AR

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 17. listopadu 21:01
Umístění Brno, Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Nabízíme práci v dynamické mladé firmě. Možnost spolupodílet se na tvorbě obsahu pro světové společnosti a developery. Nabízíme externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně.

Požadujeme

- znalost programu Unreal Engine

- chuť dále se učit a rozvíjet

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem. Pokud jste vizualizátorem/kou a máte zaměření v průmyslu, skvělé, Vás hledáme. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především interaktivní virtuální reality.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na případnou spolupráci.