Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

.Net vývojář

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET

Vytvořeno 19. listopadu 20:16
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Aktuálně hledáme nové parťáky do našich týmů v Praze. Pokud se chceš prací bavit stejně jako my  a nejen se jí živit, pak jsme možná právě to, co hledáš!

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Jsi zdravě komunikativní, pracuješ samostatně, jsi schopen si zjistit potřebné informace, nechybí ti proaktivita a chceš na sobě pracovat? Věř, že u nás budeš mít dostatek příležitostí.

  • Máš programování v krvi a chtěl bys zdokonalit své vývojářské dovednosti.

  • Jsi rád, když za sebou vidíš výsledky.

Náplň práce

O co se jedná?

  • Hledáme šikovné .NET programátory pro naše projekty v oblasti financí, zdravotnictví či automotive.

  • Vyvíjíme agilně, máme rádi čistý kód a nové technologie (a který vývojář ne, že?)

  • Chceš být součástí pohodového týmu, kde výsledky jsou důležitější než vykázaný čas?

A co technologie, které používáme?

  • Aplikační servery:  .NET, WAS, IIS, ASP, COM, Mono
  • Frameworky: ASP.NET, ADO.NET, WCF, WF, WPF, WCS, LINQ, jQuery, NHibernate, Xamarin

  • Databáze: no SQL, MS SQL, PostgreSQL, Oracle, MySQL, AZURE

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Osobnostní a profesní rozkvět - záleží jen na tobě jak se budeš chtít posouvat

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Práci na částečný nebo plný úvazek

  • Vzdělávací kurzy, školení, workshopy a osobního kouče

  • Zdravotní volno/sickday

  • Možnost občasné práce z domova

  • a mnoho jiných benefitů

Máš pocit, že jsi naše krevní skupina?