Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

PHP JUNIOR

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, HTML/CSS, SQL

Vytvořeno 21. listopadu 19:23
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Proč si vybrat právě nás?

  • Je u nás pohoda, všichni si tykáme a nikdo si na nic nehraje.
  • Naučíme tě správným programátorským návykům, tomu, jak být efektivní, jak pracovat v týmu a jak komunikovat s ostatními vývojáři
  • Čeká tě kolektiv pohodových lidí, kteří ti budou pomáhat, vést tě a kteří pochopí, když občas uděláš chybu. Každý přece nějak začínal…
  • Technologicky jdeme pořád dopředu, používáme vždy nejnovější verze knihoven
  • Budeme tě podporovat ve tvém dalším rozvoji

Máme pro tebe i další benefity...

  • volnou pracovní dobu
  • možnost pracovat z domu
  • bonusy za úspěšně ukončené projekty a odměny za inovace
  • pravidelný sponzoring účasti týmu na odborných konferencích
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • dog-friendly office
  • čerstvé voňavé kafe z  brněnské pražírny zdarma
  • možnost si zasportovat ve vybraných centrech zdarma

Požadujeme

Co nás zaujme:

  • Znáš HTML a orientuješ se v PHP
  • Máš základy programování a učíš se Nette nebo podobný MVC framework
  • SQL databáze si už taky viděl
  • Chceš na sobě pracovat a dál se vzdělávat ve webových technologiích

Náplň práce

PHP JUNIOR

Chceš pracovat na zajímavých projektech pro Český olympijský výbor, Veletrhy Brno, Lomax, Škoda Auto a mnoho dalších? Chceš mít podporu zkušených seniorů, kteří tě nehodí do vody bez záchranného kola?

Chceš si s kolegama zahrát haxball?

Jestli tohle všechno CHCEŠ, tak neváhej a dej nám o sobě vědět!