Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

JAVA EE

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 21. listopadu 19:25
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Proč si vybrat právě nás?

  • Je u nás pohoda, všichni si tykáme a nikdo si na nic nehraje.
  • Práce je velmi rozmanitá. Kromě vývoje jádra systému se dostaneme i do kontaktu se zákazníkem, vidíme Clubspire v provozu a vymýšlíme nové funkce tak, aby co nejlépe pomáhal zákazníkům.
  • Technologicky jdeme pořád dopředu, používáme vždy nejnovější verze knihoven a když náš kód zestárne, nebojíme se investovat do refaktoringu.
  • Budeme tě podporovat ve tvém dalším rozvoji.

 Máme pro tebe i další benefity...

  • volnou pracovní dobu
  • možnost pracovat z domu
  • bonusy za úspěšně ukončené projekty a odměny za inovace
  • pravidelný sponzoring účasti týmu na odborných konferencích
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • dog-friendly office
  • čerstvé voňavé kafez brněnské pražírny zdarma
  • možnost si zasportovat ve vybraných centrech zdarma

Požadujeme

Co nás zaujme:

  • S přehledem zvládáš objektový vývoj JAVA EE
  • Výborná znalost některého z frameworků Spring, Hibernate nebo Swing
  • Zkušenosti s psaním SQL dotazů
  • Chceš na sobě pracovat a dál se vzdělávat v nových technologiích

Za co dostat plusové body:

  • Znalost webových služeb (SOAP, REST)
  • Orientace v UML
  • FrontEnd(HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
  • Zkušenosti s ladícími a měřícími nástroji (např. jMater)
  • Znalost některého z testovacích frameworků (jUnit)

Náplň práce

Hledáš novou výzvu?

Chceš pracovat na zajímavých projektech pro Český olympijský výbor, Veletrhy Brno, Lomax, Škoda Auto a mnoho dalších?

Chceš se podílet na architektuře jedinečného softwaru Clubspire?

Jestli tohle všechno CHCEŠ, tak neváhej a dej nám o sobě vědět