Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Datový specialista

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní, PHP, SQL

Vytvořeno 29. listopadu 18:27
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • kávu na pracovišti
  • skvělý pracovní kolektiv
  • možnost podílet se na zlepšování nastavených procesů
  • možnost dalšího profesního růstu

Požadujeme

  • ZODPOVĚDNOST
  • povědomí o práci s SQL a PHP
  • znalost Visual FoxPro výhodou, nikoliv podmínkou
  • vzdělání v oblasti informatiky taktéž výhodou, nikoliv podmínkou
  • pozitivní vztah k programování a IT obecně
  • týmového hráče
  • logické a analytické myšlení
  • pokročilé komunikační dovednosti

Náplň práce

Budeš pracovat s integrovanými daty zákazníků, pro které zpracováváme zakázky. Přijímat od nich personifikovaná data ve standartních formátech (.xls, .txt, csv, .xmls), které po pročištění je nutné předpřipravit k dalšímu zpracování a převést do pracovního formátu. Je také dobré semtam vytvořit potřebnou aplikaci, která nám usnadní práci, zrovna tak jako různé převodní můstky mezi jednotlivými programy a soubory.