Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Databázový specialista/Programátor

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, SQL, ASP.NET

Vytvořeno 6. ledna 20:58
Umístění Praha
Plat 25 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jsme zavedená veselá rodinná firma zabývající se vývojem aplikací a IT řešení na míru pro naše klienty zvučných jmen. V současnosti expandujeme a hledáme kolegy do našeho přátelského týmu. Nabízíme prima ohodnocenou práci v mladém přátelském kolektivu, řádku benefitů a stabilní zázemí.

Požadujeme

Nemusíte mít kdovíjaké zkušenosti (znalost jazyka SQL nebo C# výhodou), důležitá je především Vaše motivace, pracovní nasazení a chuť učit se!

Náplň práce

Jedná se o různorodou práci dle Vašich zkušeností a preferencí (práce s daty, databázemi, navrhování datových struktur, programování apod...)