Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

PHP Developer

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP

Vytvořeno 1. ledna 18:40
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Baví tě psát a propojovat celé webové systémy? A chtěl by ses zapojit do vývoje řešení s jasným přínosem a být v tom kriticky důležitý? Víš, jak oddělit frontend od backendu a neplácat to vše do jednoho kódu?

Proč u nás budeš šťastný?

  • Budeš mít možnost kariérně růst stejně tak rychle jako roste firma.
  • Řešíme velké výzvy, naše práce nás baví.
  • Pracujeme v přátelském a neformálním pracovním prostředí, tvé nápady nás zajímají.
  • Samozřejmostí jsou sickdays, podpora sportu, podpora vzdělávání, flexibilní pracovní doba, teambuildingy...

Požadujeme

Co budeš potřebovat?

  • Dobrou znalost PHP a alespoň základní znalost frontend technologií.
  • Nadšení pro backend a dobře vyladěné systémy.
  • Využiješ u nás zkušenosti s objektově orientovaným návrhem a CMS.
  • Pečlivost a samostatnost - my neříkáme, jak to máš naprogramovat

Náplň práce

Co u nás budeš dělat?

  • Budeš vyvíjet komplexní webové systémy pro řízení našeho globálního businessu a propojovat je dohromady (primárně backend v PHP).
  • Budeš se účastnit výběru nové CMS platformy - a podle tvých zkušeností - nám na ni pomůžeš přejít.
  • Budeš samostatný na implementaci a schopný samostatné komunikace s okolními týmy.
  • Budeš se posouvat dále - postupně zapojujeme cloud, řešíme nové technologie a automatizujeme vše, co jde.