C# týden C# týden
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Tester

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie SQL
Vytvořeno 2. února 22:11
Umístění Praha
Plat 30 000 Kč - 100 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Hledáme testera do týmu.

Jsme menší firma, ale rosteme, hledáme lidi a rozšiřujeme se. Máme schopné lidi v týmu, zkušené programátory, šikovné analytiky a snažíme se dělat věci dobře. Jsme neformální a přátelský kolektiv :-) Ozvěte se, těšíme se :-)

Požadujeme

Velmi oceníme logické, analytické myšlení a předchozí zkušenost z oboru. Je fajn, pokud umíte aspoň trochu SQL, znáte databáze - usnadní to práci. Samozřejmě je zde možnost růstu a přesahu vaší činnosti do více technických nebo naopak třeba businessových oblastí.

Náplň práce

Součástí práce je i tvorba testovacích scénářů, zapojení do analýz a klasického life cyklu projektu. Jinými slovy budete si často povídat s analytiky, vývojáři a budete chápat produkt, který testujete. Samozřejmě samotné testování - klikání - je součástí této práce :-)