C# týden C# týden
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

IT specialista(SQL/C#)

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, SQL, ASP.NET

Vytvořeno 2. února 22:14
Umístění Praha
Plat 30 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Jsme zavedená veselá rodinná firma s téměř 20letou historií a zabýváme se vývojem aplikací a IT řešení pro naše zákazníky zvučných jmen! Jsme hrdými partnery společnosti Microsoft (Microsoft Gold Partners) a tudíž i veškeré naše vyvíjení stavíme na produktech Microsoft.

V současnosti expandujeme a hledáme šikovné kolegy, juniory i seniory, k doplnění našeho DevOps týmu.

Co Ti za to nabídneme?

- staneš se plnohodnotným členem přátelského týmu, kde budeš mít možnost ovlivňovat projekty

- budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi a co nebudeš znát, naučí Tě naši zkušení kolegové

- dostaneš od nás benefity ve formě stravenek, občerstvení na pracovišti (vždy něco k pití i na zub, 1x

  týdně společná snídaně), volné vstupy do bazénu

Požadujeme

Co bys měl znát..

- měl bys mít alespoň minimální zkušenost s jazykem SQL a programováním (v jakémkoliv jazyce, C# velkou výhodou)

- do našeho týmu hledáme zapálené a motivované šikuly s proaktivním přístupem, chutí učit se a schopností týmové spolupráce

Náplň práce

Co bude Tvojí náplní práce?

- vše přizpůsobíme Tvým preferencím a znalostem práce s SQL databázovými systémy (MSSQL) a/nebo programování v C#

- budeš spolupracovat s kolegy na různých projektech, spravovat databáze, navrhovat datové struktury, programovat, vyvíjet aplikace apod.