Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

HW vývojář - konstruktér elektroniky

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 2. února 22:23
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

HW Vývojář – konstruktér elektroniky je součástí menšího projektového týmu. Dohlíží na výrobu a vylepšení produktu i sám se aktivně podílí na jeho vývoji. Komunikuje s dodavateli, vyhledává nové technické řešení a podílí se na testování.

CO PRO VÁS MÁME?

  • Zapojení se do aktivního projektu s novou moderní technologií
  • Dlouhodobou spolupráci s otevřenou možností úvazku (budeme ale rádi, když vás tu uvidíme co nejčastěji)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kvalitní zaškolení, podpora vedení a kvalitní produkt
  • Zázemí útulné kanceláře obývanou fajn kolektivem a nacházející se 2 minuty od metra Hradčanská

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektronika / elektrotechnika
  • Nadšení pro technické novinky
  • Komunikační dovednosti (případně alespoň reagovat na světlo)

CO MÍT NEMUSÍTE, ALE JE TO FAJN?

  • Zkušenost s vývojem a konstrukcí elektronických zařízení a elektronických komponentů
  • Zkušenost s návrhem layoutu PCB s ohledem na EMI/EMC
  • Praktickou zkušenost s měřením (osciloskop, spektrální analyzátor)
  • Praktickou zkušenost s tvorbou technické dokumentace dle standardů
  • Praktickou zkušenost se sestavením, pájením a oživením vývojového prototypu
  • Inovace a vlastní invence

Náplň práce

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Navrhovat desky plošných spojů PCB (layout)
  • Plánovat a podporovat výrobu (prototypovou i sériovou)
  • Tvořit technické dokumentace
  • Sršet novými nápady a inovacemi
  • Pracovat na vývoji nových telekomunikačních produktů založených na modulech
  • Dolaďovat stávající produkty a vyvíjet nové
  • Pracovat na programu pro vývoj - my preferujeme DPS Eagle ale nebráníme se ani jinému