Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

IT podpora zákazníků, 1. level

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 4. února 10:51
Umístění Praha
Plat 25 000 Kč - 40 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Ahoj,

ve společnosti zabývajícími se zakázkami napojené na vládu máme k dispozici dvě místa na oddělení podpory. Jedná se o pohodovou práci se zajimavým finančním ohodnocením. Nejde se o žádnou aktivní telefonii, naprostá většina věcí se řeší formou emailové komunikace a předává se řešitelům. Samozřejmě se stane, že někdo i zavolá, za den na osobu spadne v průměru 7 hovorů. Jako tým máme vlastní kancelář. Jedinou nevyhodou/pro někoho výhodou - je práce na směny 24/7, ale noční jsou z pravidla velmi klidné.

Ze začátku toho bude hodně co je potřeba vstřebat, počítej s tím, že první měsíc budeš mít hlavu jako pátrací balon, ale když to přetrpíš, čeká tě pohodová práce v příjemném relativně mladém 6ti členém kolektivu.

Ideálně nějakého pozitivně laděného, srandistu, protože i my takový jsme.

Dobrá dostupnost, poblíž metra Chodov.

Požadujeme

Základní znalosti o IT světe - abys něco veděl o ITIL, ticketovacím systému, fungování síti, typům serverových služeb...potřebné věci tě naučíme.

Spolehlivost ! - potřebujeme někoho na koho bude spolehnutí, dorazí bezpodmínečně vystřídat kolegu s bude na něj spolehnutí. Rozhodně ne někoho, kdo jeden den přijde a druhý ne, protože zaspal.

Ochotu pracovat ve směném režimu.

Náplň práce

Podpora zákazníků na první úrovni, zpracování telefonních hovoru a emailových zpráv. Zakladání ticketů a komunikace s řešiteli.