Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

.NET Developer

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, ASP.NET

Vytvořeno 2. února 22:04
Umístění Jihlava
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práci pro silnou stabilní mezinárodní společnost
  • Příležitost k prefesnímu a kariérnímu růstu
  • Využití nejmodernějších technologií
  • Atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Relokační příspěvek, penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plat i dovolenou navíc
  • Malý příjemný kolektiv
  • Příplatek na zdraví i dojíždění

Požadujeme

Mluvíte .NET jazykem i anglicky? Láká Vás zázemí silné automotive společnosti s možností využití nejmodernějších technologií i kariérního růstu? Ideální kandidát umí programovat na platformě .NET a má VŠ informatiku/automatizaci. Velkou výhodou je znalost WCF, WPF, ASP.NET.

Náplň práce

  • Integrovat HW do nové SW platformy na všech úrovních (driver, core-exekutiva, konfigurace, sběr dat)
  • Navrhovat a vyvíjet nové funkcionality
  • Dle zadání navrhovat a realizovat technologickou architekturu
  • Úzce spolupracovat s centrálou v zahraničí, sem tam cestovat
  • Spolupodílet se na nových vývojových projektech