Front-end Front-end
Probíhá výprodej HTML, JavaScript a Bootstrap. Slevy až 80 %
Vyšlehej si extra vědomosti! Až 100% bodů na prémiový obsah zdarma! Více zde

(i junior) Nette programátor v Brně

Kategorie PHP, Nette

Vytvořeno 25. března 9:45
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Ahoj! Do našeho brněnského officu na Technologickém parku hledáme dalšího Nette programátora.

Můžeme Ti nabídnout:

  • Práci, která Tě bude bavit, a pomůže Ti se rozvíjet
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru, účasti na konferencích, školeních
  • Pracovní notebook
  • Skvělou, přátelskou, neformální atmosféru v malém týmu
  • Kávovar v kanceláři, který ti bude vždy k službám (a spoustu dobrot, které nosí kolegové)
  • a spoustu dalšího!

Požadujeme

Ať už jsi junior, který chce nabrat zkušenosti a zdokonalit se, nebo senior, který se chce dále rozvíjet a zkoušet nové věci, nutně musíš:

  • Sypat HTML & CSS i když se probudíš ve 3 hodiny ráno
  • Alespoň tušit co je to Javascript a jak se používá (jQuery je ideálka)
  • Orientovat se v čistém PHP i v Nette
  • Umět pracovat s MySQL databází a skládat SQL dotazy
  • Vědět, že existuje něco jako GIT

Zlatého bludišťáka za to, pokud máš zkušenosti s:

  • jQuery
  • AJAX
  • Node.js
  • Doctrine
  • ES6
  • LESS
  • IONIC

Náplň práce

U nás se pořád něco děje. Takže náplň práce se velmi často mění. Většina však spadá do následujících kategorií:

  • Vývoj nových systémů – Budeme společně startovat nové projekt od nuly
  • Údržba již vytvořených systémů – Čas od času zjistíme, že nějaká featura asi úplně není featura, ale spíše bug
  • Rozvoj našich projektů – takové to když klient napíše "a já bych tam chtěl ještě tohle a tohle a tohle by moh..." .. ale však to znáš :)
  • Zkoumání nových technologií – Občas si najdeme nějakou zajímavou technologii, se kterou si chvíli hrajeme a zkoušíme, co dokáže.
  • A prostě všechno, co se najde :)