Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Lineage II High Five private server / spolupráce

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, Java, C/C++, SQL, Python, Nette, ASP.NET

Vytvořeno 15. března 18:36
Umístění home office
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Do you enjoy Lineage II and especially Chronicle HighFive?
In order to prepare for a new private server, we are looking for programmers who know themselves in the game, its principles and the following programs: Java, JavaScript, MySQL, php, Apache, Linux, C, C ++, Python, Tomcat and others.
If you are interested in learning more, do not hesitate to contact us.
Thanks.

Požadujeme

... following programs: Java, JavaScript, MySQL, php, Apache, Linux, C, C ++, Python, Tomcat and others.

Náplň práce

Spolupráce na herním projektu, jakožto hobby / for fun. Pokud hru znáš, máš čas i chuť neváhej a napiš mi.