Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Nadšený kodér/vývojář pro rozjíždějící se firmu

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, jQuery, Symfony, Angular

Vytvořeno 4. března 12:32
Umístění Olomouc
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Pokud hledáš pohodlnou stereotypní práci, tak nečti dál. Hledáme totiž spolehlivého parťáka do rozjíždějící se firmy se zaměřením na webové aplikace a webové stránky.

Baví tě kódování, programuješ nebo zvládáš obojí? Ovládáš HTML, CSS (SCSS/LESS) alespoň základy JavaScriptu a jQuery? Zavadil jsi o PHP (Symfony) a základní práci s databázemi? Máš pojem o Angularu? Chtěl by ses dál posouvat v back-endu či front-endu (dle tvých preferencí)?

Trochu moc otázek, že? Ale pokud jsi alespoň na 2 z nich odpověděl ano, ozvi se nám!

Chceme stavět skvělé webové aplikace a weby, které pomáhají podnikání našich klientů. Věříme, že práce jde líp v dobré partě lidí. Vzájemně se podporujeme a rádi se potkáváme i mimo práci.

Takže - pokud chceš být u zrodu nové firmy a naplnit své ambice, neváhej se ozvat.

Práci u nás zvládneš i při studiu a získáš hromadu zkušeností.

Získáš

  • finanční ohodnocení dle domluvy a míry zapojení
  • možnost postavit s námi novou firmu k obrazu svému
  • hrdost za dobře odvedou práci a zlepšování podnikání a řešení problémů zákazníků
  • týmovou podporu
  • flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu (v prvních pár měsících převážně z domu, později z naší kanceláře)
  • hromadu zkušeností

Požadujeme

  • znalost HTML, SCSS/LESS
  • znalost frameworku Bootstrap
  • JavaScript, jQuery (alespoň základní úroveň)

Potěší nás, když budeš umět i něco víc, podmínkou to ale není:

  • PHP (Symfony framework)
  • C# .NET
  • Angular
  • MS-SQL, MongoDB, MySQL
  • zkušenost s Gitem

A hlavně

  • nadšení pro věc a schopnost překonávat překážky

Náplň práce

  • vývoj webových stránek (možný front-end i back-end)
  • vývoj webových aplikací na míru
  • údržba a vylepšování stávajících aplikací a webů
  • modelování a vylepšování firemních procesů