Java týden Java týden
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

PHP programátor NETTE

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie Nette

Vytvořeno 11. března 8:46
Umístění Praha
Plat 50 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práce v mladém startupu, který je zaměřen na financování zajímavých startupů a projektů
  • Práci ze 70% z kanceláře 30% z domova
  • Možnost se podílet na vývoji unikátní platformy v ČR
  • Možnost získat podíl ve firmě

Požadujeme

  • Pokročilou znalost HTML a CSS
  • Pokročilou znalost PHP Nette a další frameworky výhodou
  • Znalost WordPress
  • Znalost OpenCart
  • Zkušenosti s prací v GITu
  • Analytické a logické myšlení

Náplň práce

Vývoj unikátní platformy v ČR, která v aktuální chvíli potřebuje vytvořit kompletní obchodní systém, dále také propracovanou část pro investory. Vývoj sekce pro investory alá Zonky.