Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Databázový specialista/Programátor (SQL/C#)

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie C#.NET, SQL

Vytvořeno 14. března 17:48
Umístění Praha
Plat 25 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jsme zavedená veselá rodinná firma s téměř 20letou historií a zabýváme se vývojem aplikací a IT řešení pro naše zákazníky zvučných jmen! Jsme hrdými partnery společnosti Microsoft (Microsoft Gold Partners) a tudíž i veškeré naše vyvíjení stavíme na produktech Microsoft. V současnosti expandujeme a hledáme šikovné kolegy, juniory i seniory, k doplnění našeho týmu.

Co nabízíme:

- staneš se plnohodnotným členem přátelského týmu, kde budeš mít možnost ovlivňovat projekty

- budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi a co nebudeš znát, naučí Tě naši zkušení kolegové

- dostaneš od nás benefity ve formě stravenek, občerstvení na pracovišti (vždy něco k pití i na zub, 1x

  týdně společná snídaně), volné vstupy do bazénu

- stabilní zázemí naší kanceláře na Praze 4, po zapracování můžeš částečně pracovat i na homeoffice

- svou pracovní dobu si můžeš přizpůsobit podle svých možností

- chceš pracovat na HPP, VPP nebo na IČO? - není problém

Požadujeme

- měl bys mít alespoň minimální zkušenost s jazykem SQL a/nebo programováním v C#

- do našeho týmu hledáme zapálené a motivované šikuly s proaktivním přístupem, chutí učit se a schopností týmové spolupráce

Náplň práce

- vše přizpůsobíme Tvým preferencím a znalostem práce s SQL databázovými systémy (MSSQL) a/nebo programování v C#

- budeš spolupracovat s kolegy na různých projektech pro naše klienty, spravovat databáze, navrhovat datové struktury, programovat, vyvíjet aplikace apod.