Front-end Front-end
Probíhá výprodej HTML, JavaScript a Bootstrap. Slevy až 80 %
Vyšlehej si extra vědomosti! Až 100% bodů na prémiový obsah zdarma! Více zde

Full stack .NET programátor

Kategorie HTML/CSS, JavaScript, C#.NET, jQuery, ASP.NET

Vytvořeno 12. dubna 10:24
Umístění Cejl, Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Proč my?

  • Budeš mít silné slovo v rozhodování o dalším vývoji jednoho z našich stěžejních produktů, se kterým máme velké plány.
  • Staneš se součástí jedinečné firemní kultury, kterou si opravdu hýčkáme a kterou chceš zažít. O tvé štěstí se bude starat naše Štěstěna, do práce se budeš opravdu těšit. Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. V IReSoftu můžeš být sám sebou a s partou kamarádů, vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný.
  • Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". Zajímají nás tvoje výsledky, takže můžeme fungovat částečně i vzdáleně.
  • Protože víme, že život není jen o práci, máme tu pár maličkostí jako pátý týden dovolené, Benefit plus nebo multisportka, teambuildingy, stravenky, a spoustu dalšího…

Požadujeme

Jak pracujeme a koho potřebujeme?

Jedeme ve SCRUMu ve 14denních sprintech, používáme Git, pro správu backlogu Azure DevOps. Pokud se k nám budeš chtít přidat, musíš umět C#, ASP .NET MVC, SQL, HTML, CSS, Javascript, JQuery. Hodit se nám bude určitě i znalost NHibernate, WCF, REST, WPF, XAML (používáme pro vývoj vlastní HW čtečky) a správa IIS. Zajímat nás bude i tvůj způsob myšlení, jestli dotahuješ věci do konce a dodržuješ termíny.

Náplň práce

O čem to bude?

Staneš se nepostradatelnou součástí našeho menšího týmu IT. Tým je složený z vývojářů, testerů a product ownerů a podle typu produktu je rozdělen na sociální a komerční služby.

Ty budeš patřit do týmu komerční sféry, ve kterém vyvíjíme cloudový docházkový systém.  Systém používá asi 1 500 klientů v České republice a na jeho vývoji se nyní podílí tři programátoři a jedna testerka. Tvojí úlohou bude jej spolu s nimi dál upravovat a rozšiřovat, ale očekáváme od tebe i nové nápady a návrhy na zlepšení, abychom ho mohli dál ladit k dokonalosti.