Geek tričko zdarma Python týden
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Pouze tento sleva až 80% na kurzy Python

Kodér webových aplikací

Kategorie HTML/CSS, JavaScript, jQuery

Vytvořeno 12. května 13:17
Umístění Ostrava
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu

- Možnost realizace vlastních kreativních myšlenek

- Zázemí zavedené a stabilní společnosti

- Nadstandardní platové podmínky

- Flexibilní volbu pracovní doby

Požadujeme

- Dobrou znalost HTML

- Dobrou znalost CSS

- Základní znalost Java Scriptu

- Cit pro grafiku a detail

- Zájem o dlouhodobou spolupráci

Výhodou

- Znalost JQuery frameworku

- Zkušenosti s Microsoft Visual Studio

- Praxe na obdobné pozici

Náplň práce

- Implementace nových grafických návrhů do nových webových aplikací

- Provádění údržby a úprav layoutů ve stávajících webových aplikacích