Python týden Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Pouze tento sleva až 80% na kurzy Python

Python backend developer

Kategorie Python

Vytvořeno 13. května 19:48
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Rádi bychom ti nabídli pracovní pozici Python vývojáře backendu. Zde pojďme rovnou k věci. Pojďme si říct vše důležité o práci backend vývojáře.

Technologie

  • Python, který pohání backend a poskytuje logiku pro zpracování dat.
  • PostgreSQL (úložiště pro statistická data), MongoDB (úložiště pro dočasná data bez pevného schématu), Redis (úložiště sloužící primárně jako message broker, sekundárně jako in-memory cache), ElasticSearch.
  • PHP (Nette), TypeScript, React.js - frontend. Jeho vývoji se věnují kolegové, frontend vývojáři.
  • Celery, asynchronní fronta, která zajišťuje zejména distribuované zpracování dat a také komunikaci mezi frontendem a backendem.
  • HTTP REST API, poskytuje uživatelskému rozhraní API pro práci se statistickými daty, které zpracovává a agreguje samostatná aplikace napsaná v Pythonu.
  • SQLAlchemy, Flask, lxml, NumPy, Pandas a mnoho dalších.

...a co tedy vlastně nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Volnou pracovní dobu
  • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba Laser Game
  • Kancelář v Brně. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty... zkrátka vše aby se tu žilo dobře
  • Účast na přednáškách, konferencích a občas i nějakém tom výletě (viz fotky níže :-)

Požadujeme

Inu já bych tuhle částe netituloval "Požadujeme". Ale řeknu ti, co bys v našem týmu dělal/a. Ve spolupráci s ostatními členy týmu bude misí rozvíjet backend aplikace – tedy programovat v Pythonu nástroje od business analytiky až po učící se algoritmy. Hodit se přitom mohou znalosti:

  • Programovacího jazyka Pythonu
  • Relačních databází (MySQL, PostgreSQL)
  • Fulltext vyhledávání (ElasticSearch)
  • Značkovacích jazyků (XML)
  • Algoritmů a datových struktur
  • Verzovacích systémů (Git)
  • Linuxu a základních příkazů shellu

Nemusíš znát všechno, stačí chuť se učit.

Náplň práce

Tohle už jsem asi rozepsal výše. Tak doplním, že hledáme nejen nadšence do Pythonu, ale také parťáka. V práci trávíme dost času. A tak občas vyrazíme na kafe/pivko, zahrajeme šipky, nebo třeba vyrazíme společně na výlet. Ale víc o tom by asi bylo lepší si říct osobně. Zbytek rád zodpovím osobně u nás v Nekavárně.