ITnetwork Flashka zdarma C a C++ týden
Akce! Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C++. Lze kombinovat s akcí 50 % bodů navíc na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Vývojář C#, WinForms, ASP, SQL

Kategorie C#.NET, SQL, ASP.NET

Vytvořeno 15. června 8:02
Umístění Praha 10, i z domova
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Pružnou pracovní dobu.
Odborná vývojářská školení.
Různorodost projektů - WinForms, webové nebo mobilní aplikace.
Práci na zajímavých projektech nejen pro právní klientelu
Pohodvé a přátelské pracvoní prostředí

Požadujeme

Poctivost a pečlivost.
Komunikaci s ostatními členy programátorského týmu.
Pohodový a optimistický přístup.
Ochotu učit se novým technologiím.

Náplň práce

Do mladého týmu hledáme .NET vývojáře pro vývoj nových projektů a rozvoj stávajících.