ITnetwork Flashka zdarma C a C++ týden
Akce! Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C++. Lze kombinovat s akcí 50 % bodů navíc na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

PHP Programátor

Kategorie PHP, Python, Symfony, Angular

Vytvořeno 5. června 9:55
Umístění Kdekoliv
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Hledáme PHP vývojáře pro vývoj frontendových i backendových aplikací. Zabýváme se modernizací infrastruktury a digitání transformací se zaměřením na využití opensource technologií.

Požadujeme

- Znalost Symfony frameworku (alespoň základní)
- Znalost databází/SQL (MySQL/MariaDB, PostgreSQL)
- Znalost práce s verzovacím systémem (Git)
- Samostatnost při plnění úkolů (pouze práce z domova)
- Znalost angličtiny minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Náplň práce

Náplní práce bude programování v PHP. Z počátku klasickým způsobem (s využitím frameworků) později přechod na serverless computing. Prvním projektem bude práce na aplikaci koncentrující sociální sítě (spousta práce s OAuth, REST API...).