Python týden Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Pouze tento sleva až 80% na kurzy Python

Diskuze: Hledáme šikovné lidi

Aktivity (1)
Avatar
ValienteProject:21.6.2017 19:44

Zdravíčko,
hledám pár kreativních jedinců, kteří by se rádi podíleli s Naším týmem ValienteProject na vytváření RPG, počítačové hře. Je zapotřebí jedinců, kteří rádi animují, programují, kreslí a píší. Doufám, že se mezi Vámi pár takových nadšenců najde a přidáte se k Nám.
více info zde: https://www.youtube.com/watch?…
V případě zájmu pište zprávu buď přímo zde nebo na mail: nabor@fateofhero.cz
Váš tým,
ValienteProject

 
Odpovědět 21.6.2017 19:44
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
Odpovídá na ValienteProject
TomBen:22.6.2017 0:43

Skoro jsem čekal, že se už objeví nějaká alfa verze ( po dosažení cíle na startovači ).
Kolik už vás v týmu je? Nezní moc dobře, když se naráz hledá tolik profesí.
A když je řeč o nadšencích, tak překlad do obecné řeči znamená "makat zadarmo",
je to tak?

Nahoru Odpovědět 22.6.2017 0:43
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Avatar
David Šercl
Člen
Avatar
Odpovídá na ValienteProject
David Šercl:22.6.2017 10:10

Ahoj, taky jsem to včera zkouknul a nebyl z toho moc moudrý. Tohle je sekce GameMakeru a "slečna/paní" tam mluvila o Javě, C++. Hlavně jsem nepochopil na čem konkrétně pracují, celé to bylo takové obecné. Třeba tam postnout nějaký předběžný návrh, pokud pracujete na určitém projektu. A jak psal TomBen, tak bez nějaké finanční vzpruhy nebo aspoň nějaké motivace (slovo nadšenec znamená co? Ve vašich požadavcích)tam zkušené lidi moc nenalákáte. Protože co si budeme povídat hry jsou nejobtížnější co se skillu v IT týče..... To je můj názor

 
Nahoru Odpovědět 22.6.2017 10:10
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
Odpovídá na David Šercl
TomBen:22.6.2017 23:29

V sekci GM je to asi správně. Pokud vím, tak se snaží už dlouho právě v Game Makeru a snažili se použít Simplex Engine od M.Štágla. Nicméně je to určitě cesta složitá, protože pak vlastně potřebují nejen člověka, co umí GM, ale i člověka, co bude schopen se navíc naučit Simplex Engine. O těch ostatních jazycích píší nejspíš proto, že kdyby natrefili na někoho, kdo umí třeba Javu, tak to prostě budou chtít dělat v Javě. Navíc s Javou a C++ jde psát knihovny DLL, čímž se dá působnost GM rozšířit na téměř jakoukoli úlohu. Prakticky se to má tak, že na startovači vybrali tuším 10k, což je na solidní profesionální práci málo, ale jako závazek či příslib hotového díla, je to zas docela hodně. Proto mě zajímalo, jestli ty peníze jdou na vývoj nebo někam jinam. Možná by inzerát byl zajímavý jako zkušenost práce v týmu, ale chtělo by trochu více upřímnosti, věcnosti a méně vzletných slov. Přezíravé postupy okoukané od profesionálních HR vedou většinou u malých nezávislých projektů akorát k negativní odezvě. Předpokládám, že by nejvíc zabralo upřímné: jsme tak a tak daleko, je nás tolik a tolik, chceme do toho a toho datumu dokončit tu a tu konkrétní činnost. Od člověka kterého hledáme, čekáme, že udělá tolik a tolik určité práce za dobu od - do. Zaplatíme nebo nezaplatíme tolik a tolik. Tak asi tak. 8-)

Nahoru Odpovědět 22.6.2017 23:29
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.