Diskuze: Publikování na Windows Store

Ostatní jazyky GameMaker GameMaker Publikování na Windows Store

Aktivity (1)
Avatar
husarik.marek:30.5.2016 22:53

jsem znechucen tím, jak jsou všechny aplikace stažené z google store i windows store plné reklam. Mám malé děti a naprogramoval jsem pár takových jednoduchých zábavných klikaček, které bych rád i někde sdílel pro ostatní. V poslední době jsou k mání tablety s Win za cenu android tabletů, tak jsem si jeden koupil a moje aplikace (exe soubory z game makeru) tam hezky běží. Ale když jsem se chtěl zaregistrovat na Windows store, chtělo to po mě peníze. Je nějaká jiná rozumná cesta, jak dostat aplikace zdarma na web, aniž bych za to musel platit? To mě přijde postavené na hlavu

 
Odpovědět 30.5.2016 22:53
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
Odpovídá na husarik.marek
TomBen:30.5.2016 23:38

Já sice Windows Store nepoužívám, ale přijde mi normální, že za provoz služby chtějí peníze. Myslím, že to souvisí s volbou operačního systému. Navíc snad jde o jednorázový poplatek a to by mělo jít přežít, ne?

Ale copak nejde na tom tabletu instalovat aplikace odjinud než z Windows Store?

Nahoru Odpovědět 30.5.2016 23:38
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.