Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
TomBen:5.7.2014 9:49

Game Maker má konečně svoje tržiště na Resources ( grafika, zvuky, objekty..) a lze v něm nakupovat i prodávat. Funguje v nové verzi GMS 1.4 Early Access. Nějaké jednodušší věci jsou tam i zadarmo. :-) Pro registraci je nutné mít licenci na GMS a tržiště je přístupné i přímo z prostředí Game Makeru.

https://marketplace.yoyogames.com/

BTW: Game Maker získal 35. místo mezi nejlepšími technologiemi světa pro herní vývoj. ( je to považováno za neúspěch, ale když se kouknete, s čím je to srovnáváno, tak je to docela dobrý výsledek a např. Construct zůstal ještě víc vzadu )

http://gamemakerblog.com/…0-tech-list/

Odpovědět  +1 5.7.2014 9:49
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Avatar
Odpovídá na TomBen
Vojtěch Pospíchal:5.7.2014 10:02

Pěkné. Vypadá to, že se konečně začali ubírat tím směrem, kterým to vypadalo že se chtějí ubírat už od začátku. Unity se v žebříčku umístilo hned za Unreal Enginem, což se tak trochu dalo čekat. Bohužel pro lidi v Unity Tech. si vybrali ten úděl druhého na AAA trhu a zaměřili se na menší studia a tituly. Proto jsou vždy pozadu v tom "AAA feelu" který většina lidí na engine hodnotí jako první. Trochu překvapením pro mě je, jak hluboko je CryEngine, což by dost možná mohlo dorazit firmu CryTek která je dlouhodobě ve finančních problémech.

 
Nahoru Odpovědět 5.7.2014 10:02
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.