Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

ONEbit hosting frčí na LSD? To ne, ale přechází na SSD!

Začátkem loňského roku jsme se pustili do dlouhodobého testování SSD disků s cílem přinést tuto technologii zákazníkům ONEbit hostingu. Že má tento typ úložiště výrazně rychlejší odezvu při diskových operacích a také několikanásobně vyšší rychlosti při čtení a zápisu, je známé stejně jako to, že životnost SSD disků je striktně omezena počtem zapisovacích cyklů. Protože pro nás vždy bylo (a samozřejmě stále je) prioritou přinášet spolehlivé služby, chtěli jsme si být na 100 % jistí, že nasazení nové technologie do ostrého provozu s sebou nepřinese nečekané problémy. Přece jen je rozdíl provozovat SSD např. na notebooku a na produkčním webhostingovém serveru, který musí zvládat miliony diskových operací každou hodinu v režimu 24/7.

Jsme velmi rádi, že můžeme výhody rychlých disků dopřát stále většímu počtu našich zákazníků. Za poslední rok jsme rozběhali na SSD přes 20 % všech stávajících účtů, další postupně migrujeme. Aktuálně jsou SSD disky dostupné také pro všechny nové tarify ONEbit hostingu již v základní ceně.

#lepsi_hosting #ssd #spolehlivostna­prvnimiste

SSD ONEbit

 

Aktivity (2)