Avatar
Franta
Člen
Avatar
Franta:5.4.2015 9:29

Prosím o informaci kdo z Vás programuje nebo jinak používá programovací nástroj PETR ? Má někdo zájem o rozšíření Petr na Petr 2 (nové funkce...) ?
Znáte jiné stránky s návody a forem či komunitou kolem programovacího nástroje PETR ?
Děkuji

Franta

 
Odpovědět 5.4.2015 9:29
Avatar
jargry
Člen
Avatar
jargry:5.4.2015 11:10

Petra používám, v práci na komunikaci s digitálními ochranami a pro různé výpočty.
V amatérském divadelním souboru vypomáhám s technikou a mám v Petrovi program na ovládání hudby, zvuků a světel.
Rozšíření funkcí bych jistě uvítal, některé věci mi chybí.

 
Nahoru Odpovědět 5.4.2015 11:10
Avatar
Panda38
Redaktor
Avatar
Panda38:11.9.2015 17:42

Moc bych nedoporučoval vzít zdrojáky Petra a snažit se v nich pokračovat. Petr vznikal v mých počátcích programování v C++ a tak je jeho struktura dost zoufalá. Dnes vím, že spousta věcí se tam mělo řešit jinak. Cizí člověk se v tom moc nemůže vyznat aby v tom dokázal pokračovat. Spíš by bylo nutné naprogramovat to úplně od začátku - ale do toho se dneska už asi těžko někdo pustí, protože po 2 letech práce by zjistil, že o tuto oblast není moc zájmu, nevyplatí se to. Ale kdyby se do toho přece jen někdo pustil, mohu dost radit jak co řešit a jak se co mělo řešit jinak.

Takže Petra využívám dnes už jen na potřebu když chci např. vytvořit něco ve 3D grafice. Např. teď nedávno jsem upravoval Petra (vznikla verze Petr ScreenShot OpenGL - také ke stažení i se zdrojáky, lze nahrávat 3D grafiku do videa) abych v něm mohl vytvořit program na tvorbu animací Animer: http://www.breatharian.eu/Animer/ . Ale víc se s tím asi svést nedá.

 
Nahoru Odpovědět 11.9.2015 17:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.