BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

AVTalk: Jednodušší "Zoom"

Media Foundation framework patří standardní knihovny Windows – i v tom smyslu široké funkcionality a pomrně velké míry abstrakce, takže se v ní člověk na počátku ztrácí. Jakmile ale pronikne tímto závojem a pochopí její sílu, je ve rázem jinak. Jak jeho název napovídá, framework usnadňuje zejména práci s multimédii: audio/video soubory, proudy a zařízeními (sluchátka, reproduktory, mikrofony, kamery).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

AVTalk je (resp. doufejme, že bude) aplikace dovolující provádět audio/video hovory podobně jako Skype, Zoom a jím podobné, samozřejmě v mnohem jednodušší podobě a s menším výkonem. Obsah přenášený mezi účastníky hovorů bude šifrován ve smyslu end-to-end.

Zdrojové kódy aplikace se budou postupně objevovat v repozitáři na mém GitHubu.

Program byl vytvořen v roce 2020.

 

Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2020 - Ceny v hodnotě 10 000 Kč!
Program pro vás napsal Martin Dráb
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje studiu obecné teorie operačních systémů, vnitřnímu uspořádání jádra OS Windows, trochu také matematice a šifrování
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!