BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Vyhýbám se porotní povinnosti

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jakožto loajální wingman organizátora soutěže jsem prvním až třetím kandidátem na post porotce Letní soutěže 2020. Jelikož porotci jsou tradičně tři, tak potřebuji zcela neprůstřelný důvod, proč nemohu tuto funkci zastávat (pokud by mě náhodou postihla rýmička, tak už mi to asi neuvěří). Účast soutěže mě automaticky vyřazuje z žebříčku kandidátů, čímž zcela solidárně dávám příležitost komukoli jinému vykonávat tuto funkci. Zároveň, aby se nejednalo pouze o lacinou záminku, tak mi účast soutěže umožňuje se jí skutečně zůčastnit. Ano, Horste, slyšíš správně. Je to velice překvapivé, ale publikováním tohoto článku mám unikátní možnost se této soutěže skutečně zůčastnit a možná do ní přispět i něčím jiným než jen PM odpovědí: "nemám nic a chci za to 0 bodů." Zda ale tuto možnost využiji zcela záleží na přílivu, konjunkci hvězd, počasí a letošní úrodě cibule.

Veškerý text tohoto článku, vč. titulku a popisu, vznikl pouze za účelem naplnění minimálního limitu slov a splnění pomyslné vágní definice "dostatečně dlouhý text se smysluplným sdělením". Autor tohoto textu se zříkává jakékoli zodpovědnosti za způsobenou emoční újmu, a zároveň si vyhrazuje právo upravit daný text a distancovat se od něj, pokud mu půjde o kejhák. Zároveň je čtenář povinen zapomenou obsah a existenci tohoto textu, pokud se autor rozhodne využít tohoto práva. Během psaní tohoto textu nezemřelo žádné štěňátko.

Hra byla vytvořena v roce 2020.

 

Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2020 - Ceny v hodnotě 10 000 Kč!
Článek pro vás napsal Tomáš Bitter
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě her v C# a Unity ...
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!