BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Project Neo

Project Neo

Rád bych Vám představil naší hru. Bude se jednat o RTS hru z prostředí současnosti, ve které si hráč bude moci vybrat ze 2 týmů s rozdílnými barvami. Cílem hry bude dobít nepřátelskou základnu a tím zvítězit.

Vývoj

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na hře budeme pracovat od 3.8. a naším cílem bude vytvořit základní verzi hry. Naším cílem je tedy: 1.) Vytvořit funkční vykreslování a renderování. 2.) Vytvořit herní mapu. 3.) Vytvořit klíčové ovládací prvky pro uživatele (ovládání kamery myší, main menu, pause menu, atd.). 4.) Vytvořit funkční herní objekty (základny, jednotky, budovy). 5.) Vytvořit ovládání jednotek. 6.) Postupné přidávání ovladatelnosti budov. 7.) Přidání počítače jako nepřítele. 8.) Přidání možnosti druhého hráče (na stejném počítači). Screenshoty a soubory budeme přidávat během vývoje. Programovat budeme hlavně v Javě, na vývoj se bude používat Eclipse.

O nás

Náš tým je dvoučlenný a společně se budeme podílet na vývoji. Já se jmenuji Adam Vyšínský a je mi 17 let. Programování se věnuji už několik let. Nejvíce umím v Javě, ale mám i základy v Pythonu, JavaScriptu a HTML. Druhý člověk se nechtěl rozepsat, takže jediné info o něm je, že je z Prahy.

Hra byla vytvořena v roce 2020.

 

Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2020 - Ceny v hodnotě 10 000 Kč!
Článek pro vás napsal Adam Vyšínský
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!