Ostrava? A chceš nakopnout v celodenním kurzu programování od 1999 Kč? Vypsali jsme pro vás první termín.

Snapchat překročil šest miliard zobrazení denně

Zpravodajství Software Snapchat překročil šest miliard zobrazení denně

Sociální síť Snapchat, která je populární především mezi teeneagery, uveřejnila, že obsah sítě je uživateli zobrazen více, než šest miliardkrát. Přitom se uživatelé ještě v květnu zmohli pouze na číslo dvě miliardy, za půl roku se tak uživatelé stali třikrát více aktivními. Snapchat se tak začíná s fotkami blížit Facebooku, který nedávno oznámil, že videa u něj jsou zobrazena osm miliardkrát za den. Spolu se zobrazeními se Snapchat může pochlubit s dalším hezkým číslem, denně má totiž přes 100 milionů aktivních uživatelů. Jeden uživatel se tak průměrně denně podívá průměrně na 80 fotek.

Zdroj: Financial Times


 

  Aktivity (2)

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 9.11.2015 7:16
Avatar
Autor je vývojář mobilních aplikací a webových stránek. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má OS X. Z mobilních platforem ho zajímá Firefox OS na kterém se aktivně podílí. Využívá především produkty JetBrains.

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!