Diskuze: Educanet Ostrava

Volná diskuze Educanet Ostrava

Aktivity (1)
Avatar
Fil
Člen
Avatar
Fil:2.4.2015 13:32

Ahoj, chci se zeptat, zda-li nemá někdo zkušenosti se soukromým gymnáziem Educanet se zaměřením na IT v Ostravě? Sestra si podávala přihlášky na Educu a na Tygrida. V poslední době, ale slyším na Educanet spíše stížnosti a nespokojenost. Může se k tomu někdo zde vyjádřit? Je tato škola vhodná? Děkuji za odpovědi.

 
Odpovědět 2.4.2015 13:32
Avatar
Matúš Petrofčík
Šéfredaktor
Avatar
Odpovídá na Fil
Matúš Petrofčík:2.4.2015 13:57

Čo sa týka toho gymnázia, to nič neviem.

Ale čo sa strednej školy týka: ak slečna nevie čo chce v budúcnosti robiť, nech ide na gymnázium. Ak už vie, že chce v budúcnosti robiť niečo konkrétne, tak nech si vyberie nejakú odbornú školu (napr. chce byť účtovníčka -> obchodná akadémia, alebo informatička -> niečo elektrotechnické alebo so zameraním na IT). Ostatne je úplne jedno na akú školu človek chodí, či už súkromnú alebo verejnú, hlavne sa tam nesmie flákať a "len prežívať". A takmer ž každej SŠ sa tá ísť na takmer ľubovoľnú VŠ. :)

Nahoru Odpovědět 2.4.2015 13:57
obsah kocky = r^2 ... a preto vlak drnká
Avatar
Fil
Člen
Avatar
Odpovídá na Matúš Petrofčík
Fil:2.4.2015 15:33

Rozhodně na gymnázium půjde. Ten Tygrid je jazykové gymnázium. V tuto chvíli se vlastně rozhoduje mezi těmito dvěma školami. Na Educe se jim na dni otevřených dveří líbilo, ale všichni víme jak to je. Je to jen marketingové divadlo, aby na svou školu přilákali co nejvíce děcek.

"A takmer ž každej SŠ sa tá ísť na takmer ľubovoľnú VŠ."
Matúš, to máš sice pravdu, ale ve chvíli, kdy jdeš ze SŠ nějakého oboru na VŠ zcela jiného oboru, budeš to mít mnohem těžší. Musíš se doučit spoustu věcí a není to žádná legrace. Kamarád vystudoval SŠ obor fotografie a poté nastoupil na VŠ na informatiku. Říkal, že spousta lidí ze SŠ oboru informatiku měla ve spoustě věcech navrch. Uměli programovat, což on začal až tam. Nakonec se na to vykašlal a studium ukončil.

Editováno 2.4.2015 15:34
 
Nahoru Odpovědět 2.4.2015 15:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.