Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
TomBen:30.6.2015 20:16

Hover


V Code Garage
http://www.codegarage.cz/code_storage/
přibyla celá hotová hra nebo spíše hříčka. Jmenuje se Hover a jde o vznášedlo ve virtuálním 3D viděném z dvou pohledů zároveň.

Ovládá se klávesami WASD (vzdálit,brzdit,z­rychlit,přiblí­žit) a kurzorovými nahoru, dolů (stoupat, klesat). Překážkám je třeba se vyhnout v prostoru. Tzn. lze je minout zleva zprava shora zdola předem a zadem. Lidi zvyklí na technické výkresy mají výhodu. Holkám to nejspíš nepůjde vůbec. Vypadá to složitě, ale po pár pokusech je to celkem intuitivní. Skóre roste s kratším časem průletu a také s manévrováním. Má to jen jeden level a doba programování byla 6 hodin od prvního nápadu včetně vytvoření grafiky. Hudba je z Free Music Archive. V garáži je k nalezení rovněž zdroják. Berte to jako open source. Nebude mi vadit, když vyrobíte vylepšené klony. Pokud mě navíc uvedete v credits jako autora předlohy, uděláte mi velkou radost.

TomBen 30.6.2015

Odpovědět 30.6.2015 20:16
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
TomBen:30.6.2015 20:26

Nejvyšší skóre, co jsem nahrál, je 12135.

Nahoru Odpovědět 30.6.2015 20:26
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.