Skákačka/střílečka (Alien)

Ostatní jazyky GameMaker Plošinovky Skákačka/střílečka (Alien)

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

S hrdinou musíte postřílet nepřátele a projít lokací. Obsahuje:Skákání s gravitací, naváděné nepřátelé, střílení pomocí zaměřovače, posouvatelné předměty, širokoúhlou obrazovku ve fullscreenu.

Hra je rozpracovaná a připravená tak, aby ji bylo možné dodělat a naučit se pracovat s nástrojem GameMaker. Případné výsledky nám potom můžete zaslat:)


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 964x (82.87 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce GameMaker

 

  Aktivity (1)

Hru pro vás napsal David Čápka
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.

Jak se ti líbí článek?
Celkem (3 hlasů) :
55555


 


Miniatura
Všechny články v sekci
GameMaker - Plošinovky

 

 

Komentáře

Avatar
polemes
Redaktor
Avatar
polemes:

Když je to od Davida Capky tak to musi byt dobre :D

Odpovědět  ±0 30.6.2015 21:37
5 + 5 = 1010
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.